Kavas on taas algatada LEADER tegevtöötajate vahetusprogramm

Eesti Leader Liit on partneriks ELARD poolt algatatava Leader tegevtöötajate vahetusprogrammi projektis.

Euroopa Leader Ühendusel ELARD (The European LEADER Association of Rural Development - ELARD) on kavas taas algatada Leader tegevtöötajate vahetusprogramm. Sellekohane projektitaotlus on plaanis esitada märtsis programmile "Europe of Citizens Programme".

Varasemalt on sarnane vahtusprogramm toimunud ELARD algatusel 2011. aastal. Käsoleval aastal ELARD poolt algatatav vahetusprogramm on  varasemaga võrreldes laiaulatuslikum. Sellel korral on soov pakkuda tegevtöötajate vahetust ka Leader katuseorganisatsioonidele üle Euroopa. 

Vahetusprogrammi eesmärk on pakkuda rahvusvahelist kogemuste lävimist, levitada häid ideid, häid töömeetodeid  ning tõsta Leader-meetmes tegutsevate inimeste ametialast võimekust ja oskust. 

Vahetusprogrammi projekti algatajaks on ELARD. ELARD koostööpartneritena osalevad projektis Prtugal, Hispaania ja Eesti (Eesti Leader Liit). Jääme pöidlad pihus ootama projektiidee heakskiitu, mis peaks saabuma juunis.

Lisainfo:

Piret Leskova
Eesti Leader Liit
tegevjuht

 

 

Eesti Leader Liit                    Pärnu mnt 10, Abja-Paluoja, Viljandimaa              Tel: 555 373 60              info@leaderliit.eu  

Logi sisse