Konkurss "Märka LEADERit 2.0" on avatud

01.03.2020

Täiendava võimalusena ka videokonkurss!

Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond koostöös Maaeluministeeriumiga kuulutas välja Eesti maaelu arengukava 2014-2020 LEADER-meetme parimate projektide leidmiseks konkursi "Märka LEADERit 2.0".

 

LEADER-meetme toel tehtud projektid väärivad esiletoomist ja märkamist. Paljud LEADER projektid on oluliselt mõjutanud maakogukondade elu ja aidanud ettevõtjatel edukad olla!

 

Konkursi kaudu soovitakse tunnustada ettevõtjaid, vabaühendusi, sihtasutusi ja kohalikke omavalitsusi, kes on LEADER-meetme toetuse abil viinud ellu olulisi piirkonna arengule kaasa aitavaid tegevusi.

 

Konkursile saavad projekte esitada nii LEADER kohalikud tegevusgrupid kui ka projekti teostajad. Projekti esitamise juures peab tähele panema, et tegu oleks just Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014-2020 LEADER-meetmest toetust saanud projektiga

 

Konkursile kandideerimise viimane kuupäev on 31. märts 2020.  
 

Konkursi tingimused ja ANKEEDID leiate: www.maainfo.ee/konkurss

 

VIDEOKONKURSS 

Täpsem info: maainfo.ee

Parim LEADER-projekti videokonkurss on vabatahtlik lisavõimalus esitada konkursile „Märka LEADERit 2.0“ esitatud projekti kohta ka video.

Tegu on lisakonkursiga, mis annab võimaluse levitada positiivset infot LEADER projekti kohta, kaasata video tegemisse laiemat ringi, näiteks piirkonna noori. LEADER parimate projektide valikut video olemasolu ei mõjuta, vaid osaletakse eraldi kategoorias.

  • Video pikkus võib olla 2-5 minutit.
  • Oodatakse meelelahutuslikke videoid, millest samas tulevad esile projekti eesmärgid, tegevused ja tulemused.
  • Videote hindamisel ei ole määravaks tehniline teostus.
  • Oluline on arvestada, et videote sisu, sealhulgas muusika kasutamine, peavad vastama autoriõiguse seaduse sätetele.
  • Videote esitamise tähtaeg on 20. juuni. Video esitamiseks on eraldi vorm.
  • Eelvalikuga valitakse kuni 10 parimat, mis tulevad esitamisele Jänedal.

Võitja valitakse Jänedal.