Vastvalitud uus Eesti Leader Liidu juhatuse koosseis alustab tööd

24.07.2017

26.07.2017.a toimub Mäos Eesti Leader Liidu juhatuse koosolek.

Eesti Leader Liidu põhikirja järgselt toimusid 21.06.2017 korralised juhatuse liikmete valimised. Eesti Leader Liidu üldkoosolek otsustas, et uues juhatuses saab nüüd olema viis liiget varasemas juhatuses oli seitse liiget.  Eesti Leader Liidu juhatuse liikmed alates 21.06.2017.a.

Uue koosseisu esimene koosolek toimub 26. juulil Mäos, kus valitakse ka uue koosseisu juhatuse esimees. Veel tulevad koosolekul arutlusele mitmed liidu igapäevatööd puudutavad teemad, nagu näiteks koostöös Maamajanduse Infokeskusega LEADER suveseminari "Koostöötamine" korraldamine, arutatakse ja vaadatakse üle ka koostöökohad teiste parneritega, vaadatakse üle ka vastvalminud Eesti Leader Liidu kommunikatsiooniplaan ning sealhulgas tuleb arutlusele ka organisatsioonisisene kommunikatsioon, normid, eetika ja tööjaotus. 

Oleme organisatsioonisiseselt väga tänulikud meie eelmisele juhatuse liikmetele nende tubli töö eest, aitäh neile! Nüüd on aga aeg uuel juhatuse koosseisul end proovile panna ja tõestada, jõudu ja jaksu neile edaspidises töös!

 

Lisainfo:

Piret Leskova
Eesti Leader Liit
info@leaderliit.eu