Toimus meie esimene arengupäev!

15.09.2016

KÜSK vabaühenduste arenguhüppest toetust saanud projekti raames toimus 14.09.2016 meie liikmetele esimene arenguhüppe koolituspäev.

Esimene arengupäev toimus Luunjas 14. septembril 2016.a. Esimese arengupäeva päevakava.

Liikmete muljed arengupäevast olid väga head. Arengupäevast saadi innustust ning meie meekonna tunnetus kinnistus ja kasvas veelgi enam.  Oldi väga elevil oma päris esimesest koolitusest, mis on isendi loodud ja omale soovitud. 

Meie esimese arengupäeva läbiviijateks olid   

  • Liisa Raudsepp, Tripodi koolitaja ja konsultant, Eesti Kärjäärinõustajate Ühingu juhatuse esimees;
  • Signe Vesso, Dictumi koolitaja ja konsultant, Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu juhatuse esimees.

Arengupäev oli väga põnevalt üles ehitatud ja seda siis grupicoaching põhimõtetel. Osalejaid kaasati arenguprogrammi fookuste loomisesse ja tegevuste elluviimisesse. Töö toimus individuaalselt, väikestes gruppides ja ka suures grupis. Arengupäeva lõppedes lepiti kokku tegevused, mida järmiseks arengupäevaks ellu viiakse. Järgmisel arengupäeval vaatame koos üle, millised on edusammud ja mida on veel vaja teha. Arengupäeval tekkinud materjalid laadisime ülesse internetikeskkonda, et kõigil oleks igal ajal võimalik materjale uuesti üle vaadata. 

Arengupäeva eel viidi koolitajate poolt läbi ka küsitlus, mille tulemused ja analüüs lisati samuti interneti keskkonda, et osalejad saaksid materjalile igal ajal juurdepääsu.

Pilte meie esimest koolituspäevast:

       

      

Lisainfo:

Piret Leskova
Eesti Leader Liit
tegevjuht